O nas Oferta Kontakt

+48 600 94 96 94

szer.med@op.pl

ul. Sportowa 21A, Góra Kalwaria

Laseroterapia

EPILACJA- BEZPIECZNY I KOMFORTOWY ZABIEG

Mediostar Next Pro to synonim bezpiecznej i skutecznej epilacji. Doskonałe efekty są osiągane zarówno w przypadku bardzo jasnej, jak i bardzo ciemnej karnacji oraz jasnych i ciemnych włosów. Wysoka energia dociera także do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Nawet przy używaniu energii o większej gęstości urządzenie zawsze działa delikatnie, co gwarantuje w pełni bezpieczny, delikatny zabieg, bez ryzyka poparzeń, czy termalnych uszkodzeń naskórka. Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca, w wyniku absorpcji, energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.

Zalety lasera:

- możliwość pracy nawet w okresie letnim (skóra opalona)

- możliwość pracy na każdym fototypie skóry, domieszka fali 940 nm   pozwala na bezpieczne zabiegi u osób z ciemną karnacją

- doskonały system chłodzenia sprawia, że epilacja jest bezbolesna

Przeciwwskazania do zabiegu Laserem Diodowym Mediostar Next:

 1. ciąża i karmienie piersią
 2. znamiona barwnikowe
 3. tatuaże
 4. infekcja bakteryjna lub wirusowa (np. aktywna opryszczka)
 5. zażywanie doustnych retinoidów – aby wykonać zabieg, musi minąć 6 miesięcy od zakończenia leczenia
 6. stosowanie maści z retinolem (retinoidów miejscowych) w miejscu wykonania zabiegu – aby wykonać zabieg, musi minąć miesiąc od zakończenia leczenia.
 7. Iniekcje, kwas hialuronowy, implanty, botox w miejscu wykonywania zabiegu
 8. Epilepsja
 9. cukrzyca
 10. gorączka
 11. niedoczynność tarczycy
 12. leki światłouczulające, zioła światłouczalające np.dziurawiec lub nagietek
 13. choroby dermatologiczne skóry np: fotodermatozy, skłonności do przebarwień
 14. metalowe implanty, rozrusznik serca
 15. choroby autoimmunologiczne: np.toczeń, twardzina, bielactwo, łuszczyca
 16. infekcja w okolicy zabiegu
 17. choroby psychiczne
 18. choroby układu nerwowego
 19. choroby nowotworowe

 

 

 

fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to zabieg polegający na precyzyjnym i kontrolowanym podgrzaniu włókien kolagenowych w skórze w celu zainicjowania procesu regeneracji. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny dzięki czemu wyraźnie zwiększa napięcie i elastyczność skóry, likwiduje drobne zmarszczki, zwęża pory i rozświetla cerę. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia. Fotoodmładzanie wykonywane jest laserem Asclepion® MedioStar NeXT, laserem diodowym najnowszej generacji o długości fali 810 – 940 nm.

wskazania:

 

efekty:

 

Przed zabiegiem:

2 tygodnie przed zabiegiem nie wystawiać skóry na słońce, nie zażywać leków światło uczulających oraz ziół światło uczulających np. dziurawiec lub nagietek, nie stosować samoopalaczy i balsamów z substancjami samoopalającymi.

W dniu zabiegu: 

Unikaj stosowania perfum w miejscu zabiegowym na przykład: szyja

 

W trakcie zabiegu: Zabieg jest bardzo komfortowy.

 

Po zabiegu: Po zabiegu pacjent może szybko wrócić do codziennych zajęć

Fotoodmładzanie skutecznie pobudzi naturalne procesy regeneracyjne komórek, dzięki czemu Twoja skóra szybko odzyska naturalne walory: gładką strukturę oraz sprężystość. Dzięki serii zabiegów wygładzą się zmarszczki; zapewnimy Twojej skórze efekt liftingu bez skalpela. 

Laserowe leczenie grzybicy paznokci – Mediostar NexT PRO

 

Laserowe usuwanie grzybicy paznokcia jest metodą na pozbycie się pasożytów powodujących zakażenia. Działanie lasera na płytkę paznokcia i otaczającą ją skórę,  penetruje ją i przekazuje wysoką energię świetlną. Wysoka temperatura skutecznie sobie radzi z grzybicą paznokci.

 

efekty: